Dzimšanas dati: 15.07.1982
Dzīvesvieta: Rīga, Latvija
Izglītība: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA)
Nodarbošanās: Orientēšanās
Orientēšanās klubi: Auseklis IK (Lat) no 2010.g., Turun Metsänkävijät (Fin) no 2002.g., Madonas BJSS (Lat) 1994 – 2009.g., OK Klemmingen (SWE) 1998 – 2001.g.
Vecuma grupa: V-21E (elite)
Sporta ārsts: Maruta Noveičuka
Treneris: Edgars Bernāns
Menedžeris: Juha Suntila
Labākie sasniegumi orientēšanās sportā:
Pasaules čempionātos:
12.vieta vidējā dist., Vuokatti, Somija (2013)
7.vieta stafetē (Es, K. Mihailovs, E. Bertuks), Lausanne, Šveice (2012)
11.vieta stafetē (Es,K. Mihailovs, E. Bertuks), Savoie, Francija (2011)
11.vieta stafetē (K. Mihailovs, E. Bertuks, Es), Trondheim, Norvēģija (2010)
4.vieta stafetē (Es, J. Krūmiņš, E. Bertuks), Miskolc, Ungārija (2009)
5.vieta stafetē (E. Bertuks, J. Krūmiņš, Es), Olomouc, Čehija (2008)
5.vieta sprintā, Kijeva, Ukraina (2007)
7.vieta stafetē (J. Krūmiņš, E. Bertuks, Es), Aarhus, Dānija (2006)
6.vieta sprintā, Aichi, Japāna (2005)
18.vieta vidējā dist., Vasteras, Zviedrija (2004) / 8. vieta stafetē (K. Jaudzems, J. Krūmiņš, Es)
12.vieta vidējā dist., Rapperswil/Jona, Šveice (2003)
52.vieta vidējā dist., Tampere, Somija (2001)
Eiropas čempionātos:
6.vieta stafete (E. Bertuks, Es, K. Mihailovs), Falun, Zviedrija (2012)
11.vieta garā dist., Falun, Zviedrija (2012)
29.vieta vidējā dist., Primorsko, Bulgārija (2010)
2.vieta vidējā dist., Ventspils, Latvija (2008)
2.vieta vidējā dist., Otepää, Igaunija (2006)
6.vieta sprintā, Otepää, Igaunija (2006)
11.vieta vidējā dist., Roskilde, Dānija (2004)
18.vieta stafete (Ģ. Liniņš, O. Zērnis, Es), Sumeg, Ungārija (2002)
Pasaules kausos:
3.vieta vidējā dist., Zviedrijā (2007)
Pasaules kausa kopvērtējums:
84.vieta (2010)
44.vieta (2009)
17.vieta (2008)
13.vieta (2007)
21.vieta (2006)
Pasaules rangs:
63.vieta (2010)
49.vieta (2009)
27.vieta (2008)
12.vieta (2007)
Pasaules karavīru čempionātos (CISM):
3.vieta garā dist., Norvēģija, Kongsberg ( 2010)
5.vieta vidējā dist., Norvēģija, Kongsberg ( 2010)
6.vieta stafete, Igaunija (2009)
2.vieta vidējā dist., Lietuva (2008)
3.vieta garajā dist., Horvātijā (2007)
3.vieta vidējā dist., Nīderlandē (2004)
Pasaules Junioru čempionātos:
15.vieta garā dist., Spānija, Alicante (2002)
55.vieta vidējā dist., Spānija, Alicante (2002)
42.vieta vidējā dist., Miskolc, Ungārija (2001)
20.vieta garajā dist., Nove Mesto na Morave, Čehija (2000)
Jukola:
13.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2011)
15.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2010)
15.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2009)
8.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2008)
16.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2007)
26.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2006)
6.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2005)
10.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2004)
Tiomila:
9.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2011)
disq (2010)
neskrēju (2009)
5.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2008)
25.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2007)
17.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2006)
6.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2005)
15.vieta, “Turun Metsänkävijät” sastāvā (2003)

Comments

    Pilnīgāk izskatītos ;) , ja pievienotu vēl:
    1) vietas Zviedrijas ccepionātos jauniešos
    (vaardu sakot sasniegumus jau jauniessu vecumā)
    2) Zviedrijas jauniessu cupos
    3) Cikreizes vineejis lat ccempionātus katraa disciplīnā (vismaz cik reizes :D )
    4) varbuut veel kaados staptautiskos maccos, kaitvai Somijas čepionātā

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back To Top