Pirmais jautājums kāpēc Coral un kas tas ir? – Tamdēļ, ka uztura bagātinātāji mums sportistiem ir nepieciešams lietot un kas man patīk, ka pieejamie produkti ir komplektu veidā.

Otrs jautājums vai tas iekekmēs manus sportiskos rezultātus? – Jā, un noteikti labvēlīgi, ja pašsajūta uzlabosies, varēs arī treniņus, sacensības veikt kvalitatīvākā līmenī. Es teiktu bez lielākas piepūles.

Sākam ar detox! Šeit mēģināšu izstāstīt kā man gāja lietojot šo produkciju. Sajūtas un visu pārējo, kas ar mani atgadījās. Var jau teikt, ka šī ir reklāma, tomēr vēlos padalīties par sajūtām. Šī produkcija ieteicama pieaugušajiem!

Detox kompleksu uzsāku 14.okt2021, kas ilga 30dienas. Skatīsim izmaiņas, savas sajūtas sniegšu šeit aprakstot, kā man gāja. 1.diena(14.okt) pagājusi – vakar bija velo treniņš Biķernieku trasē, jutu nelielu spēka pieaugumu kājās. Organisms strādā kā pienākas, citas izmaiņas nemanīju.

2.diena neliels sagurums kājās skriešanas laikā.

3.diena Brīvs no treniņiem, kas bija netipiski pa dienu prasījās gulēt ~1h30. Izmaiņās jūtu, ka parādās labāka ēstgriba. 4.diena Sacensības, pirms starta jūtu nedaudz kāju sagurumu, iesildos un viss ir kārtībā.

5.d kāju stīvums, nespēks. Treniņi izlaisti.

6.d Vingroju mājās. Jāmin, ka no 3.dienas man sākās puņķi un īpatnējākais, ka aizlikts deguns bija pieceļoties no rīta.

Esmu beidzis 30dienu kursu ar šiem produktiem. Sajūtas bija dažādas, jāsaka kā viļņiem un tagad jūtu, ka organisms ir iestrādājies savā ritmā. Pie tā, ka bija puņķi, klāt nāca arī sagurums, ilgāk gribējās gulēt. Ar katru dienu tagad miegs ir palicis kvalitatīvāks un mazāk stundas nepieciešamas, lai izgulētos. Jāsaka, ka arī ēstgriba ir uzlabojusies! Nekādus blakus efektus citādi nesajutu, šīs kapsulas lietoju ēdienreižu laikā un nekādu diskomfortu nejutu!

Komplektā ietilpst šādi produkti!

Ja ir vēlme iegādāties šo produkciju ar atlaidi, tad droši reģistrējies un pasūti šo produktu (-20%) – Links!

Vairāk info par šo komplektu Coral mājas lapā!

Šo produktu sīkāks apraksts pdf failā!

Back To Top