Lāčplēša kauss 2022!

Kopējais starts pie Krasta laukuma – Ogre. Iveta minēja, ka 2 gadi šis mačs neesot organizēts. Šim mačam ir sava burvība! Startējām 20:30. Pazīstamākie uzvārdi uz starta līnijas – Reneslācis, Gailis, Ustinovs, Šolmanis, Svilāns.

Spriedzes pilns mačs.. Sākumā vadībā izraujas Andris G, seko Mārtiņš un tad pārējie.. 3.kp taurenīša viduspunktā visi pašķīrās, man nesakrita ar Andri. Bijām mazs bariņš līdz 4.kp, tad ceļā uz 5.kp visi pavilka pa kreisi.. tas man nebija pa ceļam, skrēju taisnāk uz 5.kp un atzīmējos pirmais no bara, tad turpinu taurenīša otru zaru vienatnē, apzinos, ka daudzi ir aiz manis, bet visu laiku doma, kur ir Andris..? 13.kp redzu lampas, tās no citām grupām.. phū mazliet var uzelpot. Uz ceļiem uzspiežu ātrumu, sajūta, ka esmu līderis. 15kp, 16kp, 17kp atzīmējos bez lielām problēmām, tik 16.kp mazliet par augstu sākumā uzskrēju. Ceļā uz 18kp mazliet biju aiz, pavilkos citu lampām.. nācās atgriezties +~20sek, 18kp atzīmējos viens, un te dažus soļus aiz manis pamanu Andri G!! Sākas spēlīte no jauna! 🙂 Smadzenēs nekāda atslābuma! Jāmin, ka jau bija 1kp, kur manam SiAir nenostrādāja bezkontakta atzīmēšanās.. tas manī dvesa lielāku piesardzību uz katru rokas vicināšanu virs kp stacijas. Un, protams, 19.kp novicinu roku virs kp, tas nenostrādā, Andris aizskrien pa priekšu, man jānobremzē un pāris izlaistie metri jānāk atpakaļ un jāmēģina trāpīt caurumā.. Izdevās – SiAir nopīkstēja. 4kp līdz finišam.. domāju, ka mani čerkstošie Icebug OLX pa Ogres asfaltu lika pamodināt daudzus suņus no privātmājām. Toties Andrim viss pa kluso, šķiet ar Inov8 skrēja. Šķērsojam tiltu pār Ogri, turpat večuks mums rāda ar pirkstu, ka pa labi no viņa esot kp pie tilta, lai mēs tur skrienam.. īsti nebija mūsu kp, večuks palika izbrīnīts, stumjot savu velo. 20.kp atzīmējos 2m pirms Andra, tad jau biju apskatījis kp izeju, uz 21.kp jāskrien pa kreisi. 21.kp esam reizē – es vicinos SIAir nenostrādā.. man emocijas uzsit nelielu vilni galvā.. sāku jau pretenzijas kādam izteikt, bet ne Andrim, man pašam neizpratne par to, ka atkal jāmeklē caurums stacijā un jāzaudē dārgie metri! Jāatzīmē, ka izeja no 21.kp ir pret stāvu kalna nogāzi. Skrienam uz 22.kp esam plecu pie pleca, jūtu, ka Andris nedaudz nobremzē, iespējams Inov8 saķere vainīga. Tikmēr es vēl neesmu nospiedis bremzes un 2m atkal esmu priekšā ar Air pareizu darbību, atliek pēdējais kp – viss vēl nav akmenī iecirsts par zināmo rezultātu!

Galvā – Mārtiņ, spied, kartē vairs neskaties – KP numuru zini, tamdēļ spied! Bet otrs Mārtiņš, saka, ka esmu nedaudz par mīkstu, elitē jābūt nedaudz ātrākam, tā, ka liela iespēja, ka Andris Tevi apdzīs!.. tās domas.. ehh turpinu skriet un domas pēkšņi pazuda. Novicinu air pēdēja kp, nostrādā. Ar nedaudz mīkstām kājām spiežu pret trepēm uz augšu un te jau finiša atzīme! – pārliecība vai esmu 1.v joprojām nav! Te atskatos aiz sevis – man burtiski uzgāžas Reneslācis kā 2.v šķiet un turpat Gailis kā 3.v! Protams, ka pārsteigums par Reneslāci, kā un no kurienes viņš izpeldēja? Mjā.. šāds emociju, piedzīvojumu mačs nebija piedzīvots! Paldies visiem, kas piedalījās! 🙂 #Meridiāns, #Magicshine, #OSveikals.lv

Rezultāti!

GPS – Replay!

V21 grupas distance

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
error: Content is protected !!