Zviedrijas apciemojums 14-18.Aprīlis

Gatavošanās 10Mila kā jau katru gadu notiek arī ar pirmajiem mačiem. Piektdien 15.aprīlī notika Stigtotamkavlen nakts-O. Skrēju TuMe 2.komandā. Varu teikt, ka visai iespaidīgi ātrumi tieši no pirmajiem etapiem.. man tika noskrieti 9,8km un 5:11min/km ātrums, tieši nakts laikā, teiktu ir ok, bet ātrākie skrēja 6min vēl ātrāk.. ir laiks pakasīt aiz pakauša un padomāt! Rezultāti!

🙂 Protams, skatos ar interesi kā sezona turpināsies, bet man kā trenerim uz to paskatoties, jāsaka, jaunie zviedri ar nepacietību gaida jauno sezonu un ir ļoti labā sportiskā formā! No savas puses izpildījums high level O tehnika, atbilstoši skrienot par komandu. Kā jau zināms, mums orientieristiem vienmēr pēc finiša ir ko teikt, kādi piedzīvojumi, kļūdas utt. notika mežā. Mans uzsvars ir par kārtīgi padarītu darbu! Esmu ļoti apmierināts un tās 6min bonusā ir tiešām crazy run manā uztverē, pat nav loģiski sagremojams. Laiks rādīs turpmāko sezonu vai nu tie jaunie čaļi turpinās skriet tādā pat līmenī vai tomēr mazliet lēnāk – es domāju zviedrus. Runājot par mūsu komandu, ne līdz galam, kaut kā pat nepārsteidz, un esmu radis pie šāda iznākuma. Bija 2x O treniņi turpmāko nometnes laiku un pašā noslēgumā – 18.aprīlī Kalmardskavlen. Tur skrēju 1.etapu 9,3km uz pulksteņa 57min, 394m kāpums.. 6:13min/km. Esmu atkal gandarīts par sniegumu, bet pa galvu nedaudz uzdod tas, ka atkal jaunie čaļi ir vairākas minūtes priekšā – 7min – Rezultāti

Kas ir nedaudz smieklīgi – abās sacensībās tika izcīnīta 28.v! Varu minēt A. Pauliņu un R. Zērni, kuri Kalmardskavlen stafetēs izcēlās ar augstvērtīgu skrējienu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
error: Content is protected !!