11.v mums TuMe komandai! TuMe2 – 13.v. Jukola – Rovaniemi.

Teikšu godīgi – spēcīgi! Abas komandas parādīja vienreizēju augstu izpildījuma līmeni! Kopumā bija skaidrs, ko sagaidīt no meža īpatnībām + kartes. Kā jau O sportā pienākas, mans vecais teiciens – eksāmens un mācīšanās vienlaicīgi! Skrēju 2.etapu (rez.) kopumā biju gatavs startam un jutos spēcīgi! Negribas izplūst detaļās, jo ir arī info, kas paliks pie manis uz visiem laikiem :), bet nu jā iesāku savu etapu, kad Yannick nodeva man karti. Skrienot uz K punktu biju viens, bet jutu, ka citas lampas apspīdina manu muguru.. Garš etaps – foto redzams

Šis 1.kp – + 4min vismaz.. gribējās skriet ar līderu grupu. Bet šajā gadījumā lielāko distances daļu skrēju viens.. un šādos mačos skaidrs, ka ātrums ir zemāks. + neliels lietus + neliela migla. Pēc distances trenerim pat nedaudz aizrādīju, ka Mila lampa nedaudz par vāju un tieši šajā apvidū prasījās “tālās” gaismas! Mjā, 1.kp it kā šķiet kļūda, bet man īsti tā nešķiet.. vienkārši ieslēdzās negribīša mehānisms.. un tas arī ir neliels iznākums. Bet kopumā vienam un skriet taisni – to nevajag darīt. Zinu, ka bija grupa, kas pa labi skrēja, bet tos atmetu, jo redzēju, ka distance tomēr pietiekoši gara un nedaudz taupot spēkus, nevajadzētu tos pārāk patērēt uz 1.kp pa mīksto, slapjo purvu. Man pēc gps 14.6km noskrieti.. Sākot no 2.kp – biju savā elementā un pārējos kp uzskatu augstā līmenī paņēmu. Bija 6.kp šķiet, kur bija grupa, skrējām uz degunu, bet nezināmu iemeslu pēc, tas izskatījās savādāk nekā zīmēts un par daudz pa kreisi.. Skenētā karte.. tas dod pa galvu un LV it īpaši! – Siguldas kauss, tur uz 5.kp uzrāvos.. jo pārāk cītīgi lasīju karti.. Šobrīd veidojas īpatnēja tendence – jātēlo mazliet nezinītis un virzienā jāskrien uz kp – gan prizma atradīsies.. bet tas miksējas 50 pret 50, var arī nebūt kp.. Tas man nepatīk un brīžam kaitina. Iesācējiem tas vispār “sit” pa galvu!

Kopumā varu teikt, ka patīkami pārsteigts esmu par Jussi skrējienu, kas 16km garajā naktī izdarīja stabilu darbu, lai mēs spētu ieskriet 20niekā. Protams, katra sportista ieguldījums ir svarīgs, bet tieši kopējā līmenī runājot, svarīgi apzināties sava skrējiena izpildījuma līmeni attiecībā pret top sportistiem. Šobrīd jāsaka TuMe komanda ir ļoti tuvu pietuvojusies, lai uz priekšdienām cīnītos top6, kas zina, iespējams top3! Nākamā gada Jukola netālu no Turku – starp mūsu abām kluba mājām. Tas dod vēl lielākas cerības augstvērtīgai sagatavotībai! 12.v – Rūdolfs, pārstāvot Kalevan Rasti, iespraucās starp abām mūsu komandām. Un ja jāsaka godīgi – Uldim bija jāapskrien TuMe1, tikai tika pieļauts misēklis. Uldi, keep going! Fricis, Rihards – malači!

Starta video – https://photos.google.com/photo/AF1QipNI1UfmwVnr9o4QvW-EcPrgshBAHni8fc8tEnc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
error: Content is protected !!