Mači, kas palikuši šajā 2020

Tāda interesanta sajūta, gads it kā iesācies, bet drīz jau tuvojas beigām. Šogad diezgan maz sacensībās piedalījos, bet elites grupā esmu atrādījies un ar to man pietiek (Aronas kauss, vidējā – Smecersils 1.v, Latvijas čempionāts, garā – Jaujas 3.v).

Nesen sekoja zvans no Somijas.. Mārtiņ, tev jābrauc pie mums uz stafeti! 🙂 OK, braucam! 20.sept. būs Somijas čempionāts stafetē, ja nemaldos 3 cilvēku sastāvā, kur 1 cilvēks pieļaujams kā ārzemnieks. Tātad tagad notiek gatavošanās uz šīm sacensībām. Sajūtas ir labas un treniņi rit pilnā sparā, ir daudzi pieteikušies, kas vēlas ar mani uzskriet kopā treniņus! Tas dod arī man nelielu impulsu darboties tālāk, plus atkārtot to, kas iepriekš apgūts.

Vēl ir plānotas sacensības 4.okt. un 10.okt. arī Somijā, pēdējie Viesti Liiga stafetes posmi. Varbūt daudzi nezina, bet šīs ir augsta līmeņa sacensības nacionālajā līmenī ar GPS sekošanu + live TV. Gada griezumā ir šo sacensību vairāki posmi, kur tiek piešķirti punkti un notiek cīņa par kopvērtējumu! Šobrīd mans TuMe klubs ir top3 kopvērtējumā!

Neliels ieskats manā intervālu treniņā:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top