Slovēnija done

Buss un 2 dienas ceļā.. Rīga – Nova Gorica (7-15.03) . Nez kāpēc šķiet, nogurdinošāk sēdēt, nekā skriet. Esam veiksmīgi pievarējuši Lipica Open 5dienas.

5.tās dienas karte. Patika plānojums (ja vēlies lielāku karti – ver vaļā jaunā tab.)

Mūsu busā bija 6 latvieši – Artjoms, Artūrs, Edgars, Es, Kristīne un Elīna. Jau brauciena laikā minētajiem cilvēkiem teicu, ka šādai nometnei varētu dot “Pasaules čempionāta imitācija” nosaukumu. Spēja sadarboties un pieņemt vienam otru ir liels challenge. Domāju, ka mums izdevās un bez lieliem starpgadījumiem. Artūrs, visi viņu pazīst 🙂

Interesanti ir tas, ka nepieciešamas ir praktiski tās 5 dienas, lai saprastu orientēšanos šajos apvidos! Izpratne arī lielāka rodas, ja aprunājas ar istabas biedriem un, ja būtu līdzi vēl treneris, tad nometne-sacensības vēl lielākā vērtībā. Kratovs praktiski visas dienas dominēja un bija sava veida iznīcinātājs. Netipiski pierastajiem apvidiem, šeit jāmāk fiziski izskriet starp posmus, jādomā par potītēm praktiski visu laiku. Sausā zālē noslēpies kāds akmens vai asa šķemba, vienmēr var patraucēt ātrumam. Praktiski visas dienas bija jāspiež, lai nezaudētu ātrumu. Jāsaka, mans uzsvars bija tieši uz tehniku un lēno skriešanu. Jau 3.dienā sāku just “karšu” sagurumu, kas nebija pārgājis no Spānijas skrējiena.

Aiz muguras sākas Itālija

2.dienas GPS replay garā dist. 11km, man bija 16km

Pēc 5dienām pirmie nopietnie mači Zviedrijā. 22.03 Nakts- o, Nykoping natten un 24.03 stafetes TuMe tests priekš 10Milas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top
error: Content is protected !!