Sāpīgi.. Eiropas čempionāts Vidējā distance kvalifikācija. Šveice

Noskrien sacensības un uz 4km zaudēt 7min 1.vietai.. Neticu (24.v man, jātiek bija 17niekā, lai tiktu finālā) 🙂 uz 9.kp līdz 1min saminstinājos un gaidīju kp mazliet ātrāk, paskrēju pa

labi, tikai stāvs kalns, tad pa kreisi un pretī skrien Daniel Hubmann.. Turpat vien biju, tik nevajadzēja skriet uz labo pusi. Fiziski ok, jo klubdams, krizdams daudzviet skrēju, dēļ stāvām nogāzēm. No otras puses negribējās spiest ar agresivitāti, jo zviedriem no 6 sportistiem, tikai 1 sportists tika finālā, tāpat kā mums – Pauliņš. Vienu zviedru redzēju klibodamu pa ceļu – agresīvas skriešanas sekas..

Vēl bija situācija, ka pret kalnu skrienot sajutu, ka ir grūti dēļ karstuma un kā tad jutās tie, kuriem bija uz muguras GPS ar vesti uz krūtīm.. Man GPS tikai uz rokas pulksteņa. Šeit var redzēt manu skrējienu. GPS kopējais.

Splitā uz 9. kp zaudēju aptuveni 1min – pēc manām sajūtām, bet papētot rezultātu tablo – 3min 13sek, Hertneram 1min 32sek, reāli vairāk kā 2min – vai pietiktu finālam? Es teiktu jā, bet knapi.

A heat distance  (mana un Andra Kivlenieka).

Nākamās sacensības sestdien 12.05 priekš manis – meža stafete.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top